Translate »
  • Czech
  • English
  • German
  • Norwegian
  • Russian

Listopad 17, 2017

Rituál pro štěstí? Poplácání po zadku od masérky! To vždy platí

Často dobíhá biatlonistka Gabriela Koukalová na start na poslední chvíli. Před dnešním zlatým sprintem na mistrovství světa v Hochfilzenu ale byla na stadionu s nezvyklým předstihem.

V prostoru před startem čeká na závodnice vždy masérka Petra Sedláčková a tentokrát se nestačila divit. „Gábina přišla na start až moc brzo. Deset minut před startem, to nebývá,“ smála se Sedláčková, zatímco Koukalová už měla po závodu a chystala se vystoupit na slavnostním vyhlášení na nejvyšší stupeň.

„Takhle brzo na startu jsem už dlouho nebyla. Říkala jsem si, že jsem mohla přijít víc na knap,“ přitakala Koukalová, že se sama divila, jak je na startu včas.

Sedláčková na české hvězdě viděla, že je na tom dobře. „Říkala, že se bojí. To většinou znamená, že to dobře dopadne. Cítila jsem z ní jistotu,“ řekla masérka.

Koukalová si pár minut předtím, než vyrazila do stopy, už jen zkontrolovala všechny náležitosti. „Udělala své rituály. Je tak vyspělou závodnicí, že ví co má dělat. Nepotřebuje ani proklepnout svaly,“ uvedla Sedláčková.

Poslední, co masérka biatlonistce před cestou za titulem mistryně světa udělala, bylo, že ji jako vždy poplácala po pozadí. „Proplesknu ji, to platí vždy, a popřeju štěstí,“ rozesmála se Sedláčková.

Znovu se s Koukalovou viděla, když se čerstvá šampionka přihnala z cíle a sháněla se po svých věcech, aby se oblékla. „Přiběhla nepopsatelně šťastná. Asi jsem ji takhle viděla vloni v Novém Městě, “ řekla Sedláčková. Číst více

: Rituál pro štěstí? Poplácání po zadku od masérky! To vždy platí

      

Related posts

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Zavřít