Translate »
  • Czech
  • English
  • German
  • Norwegian
  • Russian

Listopad 19, 2017

Koukalová sesadila Sáblíkovou z trůnu nejlepší sportovkyně Olympu

Koukalová sesadila Sáblíkovou z trůnu nejlepší sportovkyně Olympu
Koukalová sesadila Sáblíkovou z trůnu nejlepší sportovkyně Olympu

Praha - Biatlonistka Gabriela Koukalová byla dnes vyhlášena nejlepším sportovcem ministerstva vnitra za uplynulou sezonu. Držitelka kompletní sady medailí z mistrovství světa, která navíc získala dva malé glóby za prvenství v disciplínách Světového poháru, sesadila z trůnu rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, jež anketu ovládla v předešlých čtyřech letech. Ocenění za třetí místo převzal další biatlonista Ondřej Moravec.

Do Síně slávy Olympu byla uvedena sportovní střelkyně Kateřina Emmons, olympijská vítězka z Pekingu 2008 ve střelbě ze vzduchové pušky a několikanásobná medailistka z MS a ME, která má i olympijské stříbro a bronz.

Nejlepším juniorem byl zvolen jeden z jejích možných nástupců Filip Nepejchal, jenž se letos stal podruhé juniorským mistrem Evropy ve střelbě z libovolné malorážky na 3×40 ran a juniorským vicemistrem světa. Ocenění za dlouholetou výjimečnou kariéru převzala lyžařka Šárka Strachová.

Anketa Sportovec roku ministerstva vnitra:

1. Gabriela Koukalová (biatlon), 2. Martina Sáblíková (rychlobruslení), 3. Ondřej Moravec (biatlon), 4. Jiří Lipták (sportovní střelba), 5. Karolína Erbanová (rychlobruslení), 6. Adam Ondra (sportovní lezení).

Junior roku: Filip Nepejchal (sportovní střelba).

Síň slávy: Kateřina Emmons (sportovní střelba).

Zvláštní cena ministerstva vnitra: Šárka Strachová (sjezdové lyžování).

Číst více

: Koukalová sesadila Sáblíkovou z trůnu nejlepší sportovkyně Olympu

      

Related posts

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Zavřít