Translate »
  • Czech
  • English
  • German
  • Norwegian
  • Russian

Prosinec 14, 2017

Koukalová opouští tým, bude trénovat sama. Nikam to nevedlo, vysvětluje Rybář

Koukalová opouští tým, bude trénovat sama. Nikam to nevedlo, vysvětluje Rybář
Koukalová opouští tým, bude trénovat sama. Nikam to nevedlo, vysvětluje Rybář

Hochfilzen – Zraněná biatlonistka Gabriela Koukalová se bude v příštích dvou týdnech připravovat samostatně.

Po úvodu sezony, který strávila s reprezentačním týmem na Světovém poháru v Östersundu, přestože zatím nemůže závodit, se od reprezentace odpojila a místo do dějiště dalšího SP v Hochfilzenu se po dohodě s trenérem Ondřejem Rybářem přesunula do rakouského Obertilliachu.

Osmadvacetiletou Koukalovou brzdí v přípravě už od léta potíže s lýtkovými svaly a kvůli bolestem stále nemůže trénovat naplno.

„Byla s námi v Östersundu, ale ty tréninky vůbec neprobíhaly, jak jsme si představovali. Na rovinu můžu říct, že to nikam moc nevedlo, takže nemělo smysl, aby tu byla dál s týmem a protloukala se závodním programem,“ řekl v Rakousku Rybář českým novinářům.

„Takže odjela do Obertilliachu, kde bude sbírat poslední síly psychické a fyzické, jestli se něco ještě pohne,“ dodal.

Vyhlídky české hvězdy na start na olympijských hrách v Pchjongčchangu jsou stále velice nejisté, víc se uvidí na přelomu roku.

„Řeknu na rovinu: po tom, co jsem viděl a jak to šlo s tréninkem, nemyslím si, že by to mělo nějaké zásadní změny. Je to ale o nějaké psychické pohodě a uvidíme, co udělá ten čas, o kterém jsme mluvili. Nikdy nevíte, co se může den ze dne stát, nicméně nějaké velké naděje si nedělám,“ dodal Rybář.

Číst více

: Koukalová opouští tým, bude trénovat sama. Nikam to nevedlo, vysvětluje Rybář

      

Related posts